1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Po telefonickom alebo písomnom kontakte sa s Vami dohodnem na osobnej obhliadke priestorov, aby som mohol zdarma vypracovať presnú písomnú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek. Spolu sa dohodneme aj na termíne začiatku a dokončenia realizácie. Maliar bytov Vám ponúka svoje služby s cieľom splniť Vaše individuálne potreby a očakávania.

Zabezpečím namiešanie požadovaných odtieňov farieb podľa Vašej voľby z mojej širokej ponuky. Doveziem aj všetok potrebný materiál a náradie priamo k Vám, aby som Vám uľahčili realizáciu. Maliar bytov je tu, aby som Vašim priestorom dodal štýl a kvalitu, ktorú si zaslúžite.

Pred začatím práce starostlivo ošetrím zariadenie Vášho domova. Dôkladne pozakrývam podlahy, nábytok a zariadenie pomocou papiera, fólie a pásky. Vaše priestory budú v bezpečí a moja práca bude vykonaná tak, aby ste boli spokojní s výsledkom.

Po dokončení práce sa postarám o upratanie priestoru, a vrátim ho do pôvodného stavu. Starám sa o každý detail, aby som Vám poskytol kvalitnú službu a bezstarostný zážitok.